MARKA DEĞERİ OLAN BİR MARKANIZ OLSUN

Create Mark, kısaca marka yaratma sanatıdır. Bu sanatın amacı girişimcilerin işlerindeki başarısını gelecek vadeden bir marka ile birleştirerek başarıyı marka haline getirmektir. Dünya genelinde ki dünyaca ünlü markalar incelendiğinde, istisnalar hariç hepsinin geçmiş ve gelecek noktaları hesaplanarak oluşturulduğunu görmekteyiz. Hiçbir başarı tesadüf değildir.

Exper Patent, create mark hizmetini Türkiye’de profesyonel anlamda uygulayan ilk ve tek danışmanlık firmasıdır. Bünyemizdeki reklam uzmanları, marka analistleri ve tasarımcılar ile sizin için kompakt markalar oluşturur ve marka olgunluk seviyesine kadar sizlere danışmanlık sağlar.

Markanızın domain adresini, online sistemimizden müsait olup olmadığını sorgulayabilir ve bir başkası sizden önce tescillememiş ise alan adınızı tescil ettirebilirsiniz. Exper Patent, sadece kurumsal domain uzantısı olan "Com.tr" adreslerini tescillemektedir.

Create Mark, küresel düşünen girişimciler ve kurumsal oluşuma önem veren firmalar için bir oluşumdur. Marka olma ilkelerini oluşturan bir çok kolu bir araya getirerek hepsini tek bir çatı altında toplayan bu sistem hem ekonomik hem de verimlilik açısından nokta atışı denilebilecek seviyededir.

Online işlemler sayfamızdaki Create Mark bölümünden hizmeti satın alarak kurumsal geleceğin ilk adımlarını atabilirsiniz.

Global Marka Oluşturma, Create Mark