WORK GROUP

TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ ?

Exper Patent, kurumsal hizmetler sunan firmalara özel çözüm ortaklığı sunuyor. Bu ortaklık kapsamına dahil olan firmalar ; Marka, Patent ve Tasarım tescili alanında yurt içinde ve yurt dışında çözüm arayan müşterilerini Exper Patent ile buluşturabilir, deneyimli danışmanlarımızın bilgi ve birikiminden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.


Marka, Patent ve Tasarım işlemleri ile ilgili sizlere gelebilecek talepler doğrultusunda bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Bu süreçten itibaren işlemlerin takibi ve sonlandırılması ile ilgili tüm yükümlülük Exper Patent danışmanlarına aittir.

Her bir müşteri sizin için ek bir kazanç demektir. Çözüm ortaklığına dahil firmalar Exper Patent Temsilci kartlarına sahip olacaktır. Bu kart ile aylık olarak müşterilerinizi işlem ücretlerini ve sözleşmeleri görebilir, aylık kazancınızı takip edebilirsiniz. Hiçbir yatırım maliyeti gerektirmeyen bu sistemde siz de temsilcilik ağına katılarak zincirin bir halkası olun ve portföyünüze daha iyi hizmet sunarak bundan ek kazanç sağlayın.

Daha detaylı bilgi almak veya başvuru yapmak için : (0212) 441 0 002 veya workgroup@experpatent.com adresine firma bilgilerini mail atabilirsiniz.domain tescil, alan adı tescil
domain sorgulama