Biz Kimiz

Exper Patent şirket profili

Exper Patent, Uluslar arası Sınaî mülkiyet hakları alanında hizmet veren global bir danışmanlık firmasıdır. Sorumluluğumuz Türkiye’deki marka sahiplerinin markalarını korumak ve yeni marka adaylarının tescilini sağlamaktır.

Exper Patent vermiş olduğu hizmetler de, hızlı güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi temel alır. Bu mükemmelliyetçiliği mizin altında ki profesyonel kadromuz başarılarımızın sırrıdır. Konusunda tecrübeli marka analistleri, marka danışmanları, reklam yöneticileri ve marka avukatları ile uluslararası seviyede hizmet vermektedir. Markanın oluşumun dan tesciline, marka reklam yönetiminden (logo,slogan,web tasarım, yazılım, IA Reklam vb..), marka danışmanlığına kadar bir markaya değer katan tüm alanlarda müvekillerine profesyonel hizmetler sunan firmamız %100 müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiştir.

Exper Patent, sadece bir patent firması değil, bir hayal fabrikasıdır. Düşünce ve değerlerinize yön vererek beklentilerin ötesinde bir marka yaratmak bizim en temel görevimizdir.


İLKE VE HEDEFLERİMİZ


Sınai Fikri Haklar konularında, sanayici ve iş adamlarımızı bilgilen direrek, ulusal ve uluslar arası pazarlarda rekabetçi olmalarını sağlamak.

Müşterilerimizin memnuniyeti temel alınarak gizlilik prensibine bağlı hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde hizmet sunmak.

Bilinçsiz markalaşmanın önüne geçerek marka kirliliğini önlemek, gelecek vaat eden doğru markalarla müvekillerimizin emeğini ve yatırımlarını korumak.

Ulusal ve uluslararası arenada, Sınai Fikri Haklar ve Create Mark konularında kendimizi sürekli geliştirerek; Global şirketler seviyesinde öncü ve saygın bir firma olmak.

Exper Patent Kurumsal Logo